insanca yaşam projesi

İnsaca Yaşam Projesi Nedir?

Türk Toplumunda Demokrasinin Geliştirilmesi ve İnsan Haklarının Korunması Konusunda Toplumsal Aktörlerin İşbirliği Projesi

Projenin temel amacı, insan haklarının korunması ve demokrasinin geliştirilmesi ile ilgili konuları Türk toplumunun belirli sosyal gruplarının gündemine getirmektir.

Proje, Kadıköy Belediyesi ile üç sivil toplum kuruluşunun (Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı - KEDV; İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı - İKGV; Türkiye Sakatlar Derneği İstanbul Şubesi - TSD) katkılarıyla gerçekleştirilmiştir.

Temel olarak üç farklı gruba yönelik, çok sayıda seminer ve atölye çalışması yapılmasını öngörülmüştür: Sivil toplum kuruluşları, meslek grupları ve mağdurlar.

Bu proje, Kadıköy Belediyesi´nin desteği ile kurulmuş olan Aile Danışma Merkezleri´nin faaliyetlerinden yola çıkılarak ve bölge halkının ihtiyaçları bu çalışmalar sırasında tespit edilerek oluşturulmuştur.

Projemizin yol haritası;

Ugg Botas Charms Pulseiras pandora hollister tiffany links london chaussures mbt thomas sabo italia replica louis vuitton sale ed hardy tanks abercrombie and fitch abercrombie fitch